Kurumsal

NOVADA YOZGAT HAKKINDA

Adres:

Fatih Mah., Adnan Menderes Blv. 184 A Merkez / Yozgat

Çalışma Saatleri:

Her Gün 10:00 – 22:00

İletişim:

0354 333 34 34

Novada Yozgat, kente canlılık getiren ulusal ve uluslararası markaları, kafe – restoranları ve eğlence alanlarıyla Yozgat’a yeni bir yaşam alanı sunuyor. Yozgat’ın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Novada; Ankara  – Sivas karayolunun bir parçası olan Adnan Menderes Bulvarı’nda yer alan konumunda; zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini de bir araya getiriyor.

Novada; konsept markaları ve ziyaretçilerine sunacağı renkli etkinliklerle Yozgat’ın sosyal yaşamında yeni bir çekim merkezi olarak öne çıkacaktır.

TURKMALL

Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğüne 1992’den bu yana devam eden Turkmall;  25 yıllık süre içerisinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirdi, 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladı. Bugüne kadar 6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştiren Turkmall; projelerinde her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Sektöre aralarında Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Edremit, Novada Outlet Konya, Novada Outlet Akhisar, Novada Çarşamba, Novada Park Şanlıurfa, Novada Yozgat, Bulvar Samsun ve UNIQ İstanbul’un da dahil olduğu Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandıran Turkmall; Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelere imza atmaya devam ediyor.

MÜŞTERİLERİMİZ NEDEN NOVADA ZİNCİRİNİ SEVİYOR?

80%Eğlence, Sosyal Yaşam
98%Herkes İçin Yiyecek & İçecek
80%Alışveriş & İndirimler
100%Eğlence Aktiviteleri
84%Aile ile Haftasonu