PLAY PARK İLE ÇOCUKLAR NOVADA’DA EĞLENİYOR

Çocuklar

Çeşitli yaş  grubu çocuk ve genç misafirlerimiz için eğitici ve eğlence dolu oyun gruplarına sahip Play Park grubumuz araba yarışları ve smilatörlerle beraber bir bütünlük arzetmektedir.

Play Park

Play Park, 2014 Yılı sonu itibariyle 5 il (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Muğla, Siirt, Yozgat) ve 10 şube ile müşterilerine eğlencenin renkli dünyalarını sunmaktadır.

Novada

9 ilde farklı AVM’lerde hizmet veren Play Park, 2016 yılı son çeyreği itibariyle Novada Yozgat’da hizmet vermeye başlamıştır. Tüm çocuklar ve kendini çocuk hissedenler Novada’da Eğlencenin keyfini yaşıyor.

PLAY PARK HAKKINDA

Çeşitli yaş grubu çocuk ve genç misafirlerimiz için eğitici ve eğlence dolu oyun gruplarına sahip Play Park grubumuz araba yarışları ve smilatörlerle beraber bir bütünlük arzetmektedir.

Ayzer Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eylül 2004 tarihinde Hadımköy / İstanbul Atatürk Sanayi Bölgesindeki 9000 metrekarelik arsası üzerine 2600 metrekaresi kapalı olan 1. Etap tesisini kurmuş olup 28 yıllık döküm tecrübesi ve birikimini modern üretim teknolojisi ile buluşturmuştur. Bünyesinde pik – sfero demir döküm yapmaktadır.

Ayzer Döküm 2010 yılının başlarında sektör çeşitliliğine giderek hizmet sektöründe de yatırımlar yapmaya başlamıştır. Eğlence sektörüne sağlam adımlarla giren Ayzer Döküm markalaşma çalışması sonucu iki marka daha bünyesine eklemiş ve eğlence sektöründe Bowlingo ve Play Park markalarıyla kurumsallaşmasını tamamlamıştır.

2014 Yılı itibariyle oyuncak grubunu kendi bünyesinde ithal etmeye başlamış bulunmaktadır. Bu avantaj zorlu rekabet ortamında firmamızı bir adım daha önce çıkarmaktadır. 2014 Yılı sonu itibariyle 5 il (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Muğla, Siirt) ve 9 şube ile müşterilerine eğlencenin renkli dünyalarını sunmaktadır.

2023 hedeflerinde 50’yi aşkın şube ile ülke genelindeki ailece eğlencenin geniş, ferah ve huzurlu yeni mekanlarını siz değerli müşterilerimizde buluşturmayı hedeflemektedir.