Kurumsal

NOVADA YOZGAT HAKKINDA

Adres:

Fatih Mah., Adnan Menderes Blv. 184 A Merkez / Yozgat

Çalışma Saatleri:

Her Gün 10:00 – 22:00

İletişim:

0354 333 34 34

ALIŞVERİŞİN VE SOSYAL YAŞAMIN MERKEZİ

Aralık 2016’da açılan Yozgat’ın ilk ve tek alışveriş merkezi Novada Yozgat Alışveriş Merkezi, modanın ve dünya lezzetlerinin öncü markalarını bünyesinde barındırıyor. Toplam kiralanabilir alanı 15,641 m2 olan alışveriş merkezi aynı zamanda Yozgatlılar’ın eğlence ve sosyal yaşam merkezi olarak da öne çıkıyor.
Novada Alışveriş Merkezi’nde Migros-LCWaikiki-Defacto-Flo-Cinemaxim-Tekzen-Kiğılı-Mavi-Colins- Watsons-Yves Rocher-Lescon-Hummel-Özdilek-Burger King-Bursa Kebap Evi-Popeyes-Usta Dönerci gibi markaların yanı sıra Berru Park oyun eğlence alanı ve 6 salonlu Cinamaximum Sinemaları da yer alıyor. Oval ekran Sony 4K son teknolojik sistemli Cinemaximum Sinemaları, sinema keyfini ziyaretçiler için bambaşka bir boyuta taşıyor.
Novada Yozgat AVM sadece alışveriş için değil, ziyaretçilerin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermek üzere kurgulandı. Novada AVM; 7’den 70’e her kesime hitap eden neşeli etkinlikleri ve kazandıran kampanyaları ile sosyal yaşama renk ve dinamizm katıyor
KDM
KDM AVM Danışmanlık; proje ve konsept geliştirme, kiralama ve yönetim hizmeti sunduğu AVM ve perakende sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında 50’nin üzerinde AVM projesi geliştiren ve yöneten KDM, başarılı ekibiyle sektörde takdir toplamaktadır.
Novada Yozgat AVM, KDM AVM Danışmanlık tarafından yönetilmektedir.